Segítsetek légyszives!!!!!!!

Téma címkék: bulímia , Anorexia  

Helló Mindenkinek!Segítséget szeretnék kérni tőletek.Most vettem észre feleségemen a bulíémia tüneteit!Elmondása szerint nyár elején kezdődött nála a kényszer evés meg az ön hánytatás,s azóta is tart.Nagyon ingerlékeny,nagyon sürün emlegeti az őngyilkosságot is.Mivel ő a gyermekeim anyja,meg nagyon szeretem Őt,segíteni szeretnék neki,hogy meggyógyuljon.MI Tapolca mellett lakunk,a környékben hol foglalkoznak ennek a betegségnek a kezelésével?Segítségeteket előre is köszönöm!Sziasztok!

2011.12.22 19:02 | roli
atlantiszi
 
2011.12.23 08:52

Kedves Roli!

Nem is olyan régen volt szerencsém segíteni egy bulímiával küzdő hölgyön,aki azóta felgyógyult, ha érdekli a probléma megoldása a laszlo.thot@gmail.com-ra írjon.

Persze ehhez a későbbiekben a kedves feleségére is szükség lesz.

 

Üdvözlettel:Tóth László(lelki segítő) pszichoterapeuta spec.tanácsadó

timoti
 
2011.12.22 23:49

Nézzetek utánna az interneten!!!Hogy foglakoznak -e ezzel!!!Csak ennyit tudok mondani!

Ossza meg Ön is betegsége, felépülése történetét!

Olvassa el sorstársai sztorijait, csatlakozzon az Önt érdeklő betegségek közösségéhez vagy keressen megbízható forrásokból.

Ha technikai kérdése van, írjon nekünk!
Lépjen be

Legfrissebb történetek

Legfrissebb hozzászólások