Egészséges ha depressziós szeretnék lenni?
Nem tudom, hogy kezdjem, bizonyára mindenki hülyének fog tartani,ha leírom.
mégis megteszem
Azzal kezdeném, hogy szeretnék depressziós lenni. Igen, jól hallottátok, depressziós! szeretnék szenvedni, borderline akarok lenni, meg skizofrén. örülnék, ha hallucinálhatnék,és ha zártosztályra kerülnék.
Nem tudom, miért van ez, de nagyon vonz.
Kapcsolódó történetek:
nem tudom eldőnteni, A legrosszabb diplomaosztó..., Szerelem és Borderline???, Együtt könnyebb, Fura vers
Hozzászólások elrejtése
| Hozzászóláshoz lépjen be


Állati jó, amit írtál.
Szerintem cseréljünk, én valami borderline féle vagyok pocsék érzésekkel, nem bírom a stresszt kiakadok, nem nagyon megy az örömérzés, és szeretnék inkább hipohonder lenni. Kínálat találkozik a kereslettel. J
Eggyel komolyabban jó hírem van: neked is van bajod, az pedig az, hogy vonzódsz a betegséghez.
Jelzem, elsőre röhögtem egy kicsit, mikor elolvastam és nem hittem a szememnek, hogy valaki olyat akar, amiből másoknak évekbe telik kikecmeregni. Aztán dühös is voltam, hogy esetleg szórakozol, de átgondolva inkább azt gondolom, hogy neked is van dolgod magaddal.
Isten hozott a klubban!
Trauma és gyógyulás című könyv letölthető a alábbi helyről : Írd a cím elé elé a három w.-t igy talán nem cenzurázzák ki : .info27.fw.hu/trauma.doc
Itt nem lehet a tagoknak egymással közvetlen kapcsolatba kerülni ??
Helló ! nem lehet azt a könyvet letölteni, sajnos... segitsetek, fontos lenne a pánik teljes gyógyulásához!
Hát nem tom ezt már inkább feltünési viszketegségnek vagy hipohondersáégnek nevezném bár ha annyira betehg akarsz lenni ha ezek bármelyike igaz rád már az vagy!!én voltam vagyok depressziós,voltam zártosztályon voltam nem egyszer öngyilkos és nem mondanám jó elfoglaltságnak és jó lelki állapotnak!! szóval nem tom de mindenképp itt a helyed mert ez beteges!!
sry h őszintew vok Lilcat
Szia! A zártosztály nem valami felemelő hely vagy dolog. Igaz? Ki az ördög szereti magát lekötöztetni? Meg lereceteltetni? Nagyon perverz!:)) Áhá! Szóval mazoista is vagy? Ki nem az? Ugye? Aki e korban él, mindenképpen az... Melyik depressziót kívánod? A mélyet? Vagy a mániás változatot? Nem mindegy. Szerintem iszonyúan gyötrő, mind, és csak a halálvágy tud erősebb lenni, az mindegyiket üti. Én például többször agyalok a kultúrált, és szép halálon + méltóságteljes öngyilkosságon, mint nem, de most nem rólam van szó. Érdekesek a felvetéseid, miben segíthetünk?
Nem gúnyolódom... Ezt most csupán azért írom, mert nem ismersz. Totál jóindulatú lénynek vallom magam általában.
Eszembe jutott két idézet, fogadd szeretettel:
Mi a különbség a depressziós és a transzvesztita között?
depressziós: depi vagyok, öngyi leszek.
transzvesztita:Peti vagyok,Gyöngyi leszek.
A másik életbölcsesség:
"Régen meg kellett őlni a Sárkányokat, hogy a Szüzet elvehessük..Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányokat kell elvenni.."
/Biborka, a sárkány/
Kétlem hogyha ez mind megtörténne veled akkor is ezt akarnád.
Nyugi ,már az vagy , csak idő kérdése és minden vágyad teljesül .